Czas i koszt dostawy

Czas i koszt dostawy

KOSZT DOSTAWY
Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności, łącznej wagi zamówienia oraz cennika przewoźnika. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

Dostawa realizowana jest na terenie Polski:

  • Za pośrednictwem Poczty Polskiej – od 15 zł (płatność z góry), opłata według cennika Poczty Polskiej w zależności od wagi przesyłki. Czas dostawy około 2-3 dni roboczych od chwili nadania przesyłki.
  • Paczkomat InPost – 15 zł (płatność z góry), cena wg cennika In Post w zależności od wag. Czas dostawy około 1-3 dni roboczych od chwili nadania przesyłki.
  • Odbiór osobisty. To najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów – zapraszamy pod adres: 5-go Marca 18, 78-320 Połczyn-Zdrój pn-pt w godz. 10-17, sob. w godz. 10-12 . Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA I DOSTAWY

Wysyłka towarów jest realizowana od 1 do 20 dni roboczych od momentu opłacenia lub potwierdzenia zamówienia.

Jeśli produkt znajduje się w magazynie całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 3-5 dni roboczych.

Produkty dostępne od ręki wysyłane są w następnym dniu roboczym po zaksięgowaniu płatności.

W przypadku książek i preparatów na które oczekujemy, wysyłka następuje w ciągu 5- 7 dni roboczych od złożenia zamówienia.

W przypadku zamówienia  przedmiotu  wykonywanego  ręcznie, na specjalnie życzenie,  czas oczekiwania uzgadniany jest indywidualnie.